KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 16936325
nr 1693 6325
Tuschteckningar
4 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, M Nilsson, porträtt av Ernst Rolf, 24x36 - 34x30 cm
Kondition: en oramad,
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 april 2025
kl 19:13:12
100 kr